Epifanio
Epifanio 1 Epifano 2 Epifanio 3 Epifano 4 Epifanio 5 Epifanio 6 Epifanio 7 Epifanio 8 Epifanio nr 9 Epifanio nr 10 Epifanio nr 11 Epifanio 12
Epifanio 13 Epifanio 14 Epifanio 15 Epifanio 16 Epifanio 17 Epifanio 18 Epifanio 19 Epifanio 20 Epifanio 21      
Igasugune tagasiside on teretulnud. KONTAKT: augustkunnapu@gmail.com
800

Artickles in English

TOIMETAJA VEERG

EPIFANIO SOOVITAB

ARHITEKTUURI OLEMUSEST
Vilen Künnapu

NOERDLINGEN
Udo Kultermann

MIS ON TANTS?
Eve Apro, Aharona Israel

HARRY PYE POSTKAART LONDONIST
Harry Pye

TEATER ON REAALSUS, FILM ON ILLUSIOON
Juhan Ulfsak

MINU VIDEOTEEK
Peeter Simm

MOEST JA ELUST
Reet Ragini Aus

MINU PLAADIKOGU
Holger Loodus

RABA
Leena Torim

EPIFANIO INTERVJUU URSULA LIBLIKASEGA

KULTUSE KORRALDAJAD – KÕIGEPEALT VALIGE ENDALE JUMAL!
Reiu Tüür

GUY ALLOTTI MAALID

MEESKOND

Epifanio intervjuu Ursula Liblikasega

80% eestlastest on nõiad või alateadlikud nõiad, kuna meis on aastatuhandete jooksul segunenud viikingite, keltide, venelaste, sakslaste, poolakate jm veri.

Millal hakkasid peale sinu ümbersünnid planeedil Maa?

Kui välja minna maistest mõõtmetest, siis kaob ära selline mõiste nagu “aeg”. Ajas saab ennast määratleda ajalooliste sündmuste järgi. Viimaseid on aga raske määratleda, kui sa mäletad enda hinge tekkimist siis, kui ei olnud olemas Maad.

 

Kus sa olid enne Maa teket?

Ühisväljas nii, nagu me pea kõik olime. Kõige esimene füüsiline mälu on seotud Siiriuse planeedil olevate olenditega. Neil oli oma teadvustatud vaimne seisund, milles nad suutsid areneda. Kehastumine tekib siis, kui vaim korjab endale peale koorma, taaga. Kui on vaja lahendada asju nii, et ainult hingest enam ei piisa, siis hakkab inimene kehastuma. Ta korjab enda ümber piisavalt palju eksimusi, õigemini kogemusi. Ükski eksimus ei ole eksimus, vaid need on kogemused meie elus.

Oskad sa midagi elda oma Lemuuria-eelsetest kehastumistest?

Jaa, ma mäletan iseennast loomana. Tavaliselt teevad inimesed läbi arengu. Igal inimesel on olemas oma kristalliline olemus, oma taimne olemus, oma loomne olemus ja lõpuks inimlik areng inimese kehas.
Mäletan, et olen suur must, endast väga heal arvamusel olev emane panter, kes lamab oksa peal. Ja siis ma järsku tajun, et tuleb saak. Mul ei ole kõht tühi, aga tekib jahiinstinkt. Olen kohe-kohe valmis hüppama.

Idamaalased kardavad loomana sündida. Kas on see üldse võimalik?

See on peaaegu võimatu. Kuigi öeldakse, et oma raskete eksimuste pärast minnakse arengus tagasi, on see vaid puhkepaus edasiminekul. Mõnikord inimesed sünnivad tagasi loomadesse, kui nad ei suuda taluda inimlikke emotsioone. Šamaanid räägivad, et on olemas üleminekuetappe surma ja äramineku vahelisel perioodil, kus inimene läheb korraks lemmiklooma kehasse, et veel pere keskel olla. On olnud selliseid juhtumeid, kus vaim on läinud koera või roti sisse, et inimesi mingi õnnetuse eest hoiatada.

Teeme nüüd noppelise jalutuskäigu sinu erinevatesse inimkehastustesse planeedil Maa.

Minu varaseimad mälestused inimkehastusena siin planeedil on Lemuurias. Nii Atlantis, Lemuuria kui algne Rooma olid linnriigid. Vaeseid või rikkaid oluliselt eristada ei olnud võimalik. Osad inimesed olid oma positsioonilt rohkem vastutavad, aga neil ei olnud rohkem õigusi. Kuna aeg oli teise tihedusega, käis Lemuurias hästi palju erinevate galaktikate esindajaid. Ka lemuurlastel olid omad liikumisvahendid, millega käidi teistel planeetidel.

Kasutati energiat, mille poole kõik teadlased praegu püüdlevad - vaakumis tekib teatud protsesside puhul uus tohutult vabastav energia. Väga palju kasutati ka päikeseenergiat.

Mõte, tahe ja enesekontsentratsioon olid hoopis teisel tasemel, kuna aja kontsentratsioon oli väiksem ja energia liikus kiiremini. Inimesed ise dikteerivad aja kulgemist ja aja tihedust oma mõtetega. Inimesed räägivad “nii kiire nii kiire on” ja sellega nad tihendavad aega ning läheb veelgi kiiremaks. Ja veel vähem suudavad nad oma mõtte ja energiaga liikuda.

Kui paljud inimesed on tänapäeval võimelised ajas rändama?

Neid ei olegi tegelikult nii vähe. Üks ainuke eeldus on: sa pead lubama oma mõtted vabaks. Sa ei tohi ennast piiritleda ainult selle eluga siin. Tuleb aktsepteerida seda, et kõik meie ümber on energia. Iga materiaalne asi koosneb mingitest molekulidest ja aatomitest.

Väga palju sõltub usust. Kui minna tagasi Lemuuriasse, siis preestrinna (Ursula sealne elukutse) ei olnud seal mingi religiooni või usulise talitluse vahendaja. Preestrinna oli see, kes suutis vahendada erinevate sageduste ja jämedustega energeetikaid ja muuta need inimestele vastuvõetavaks. Tänapäeval on vähe neid preestreid, kes suudavad jumalikku vaimu maa peale tuua. See on haruldane anne, nagu ka teiste mõtete lugemine, mis on küll arendatav.

Ma tean, et mu Lemuuria elule peavad olema eelnenud ka mingid etapid. Oleksin Lemuurias saanud kõik etapid kokku võtta ja uuesti mitte kehastuda. Ma tegin seal ühe eksimuse ja sellele järgnes, nagu mu tuttav ütles, “ainult 400 000 aastat kannatust”.

Maisetest eludest viimane oli mul väga maine. See oli ajajärgus 1760–1780, suured reformid Venemaal. Alustasin nn talupoegade reformi, lastes talupojad vabaks. Olin (mehena kehastunud) mõisnik, kes õukonnas eriti heas kirjas ei olnud, mistõttu mind küüditati Peterburist teise mõisa Uuralite taha.

Hiline lemuurlane
Joonistus: V. Kuprijanov

Kas 400 000 aasta jooksul on veeuputusi ja muid katastroofe palju olnud?

Nii Lemuuria kui Atlantise kadumise põhjuseks olid suured veeuputused. Kolmas veeuputus on ilmselt tulemas, kui inimesed ei muuda oma suhtumist. Aga ma ei armasta tulevikku vaadata. Kui seal on midagi halba, hakkad sa selle peale mõtlema ja teed selle halva veel suuremaks. Kui seal on midagi head, mõtled sa selle peale ja kui ta ükskord käes on, ei olegi ta enam nii hea, kui ta oleks tulnud ootamatuna. Ka astroloogid räägivad, et kõikvõimalikud loodusõnnetused ja katastroofid Maal suurenevad. Inimkond sööb iseenda saba oma ellusuhtumise ja kesise säästlikkusega. Kuna Maa peal on kolm korda nii palju inimesi, kui ta suudab ära toita, siis peab toimuma midagi, mis seda inimkonda vähendab.

Mis on religiooni olemus?

Religioon ei oma tähtsust. Toetun papa Kirsi (preester Emmanuel Kirss – toim) ütlusele: “Õiget religiooni siin Maa peal veel ei ole. Kõik on ainult sektid, ka suured usundid.” Usk ei puutu üldse religiooni, see on seisund meie sees. See ühtib ka ajasrändamise teemaga. Tasub elda ainult kaks sõna: MA USUN, ja asi hakkab liikuma.

 

Millest see tuleneb, et inimesed ei usalda enam üksteist?

Inimesed on alati veendunud, et õige on ainult see, mida nemad tunnevad. Kui inimese ego on kõrge, siis ei suuda ta ennast seada teise inimese positsioonile. Tuleb uskuda oma hingejõudu ja uskuda, et ka teiste usk on õige, sest nemad usuvad oma usku. Usk ei puuduta ainult vaimset arengut, vaid ka meie igapäevast toimetulekut, enesehinnangut ja enesekindlust.

Suurem ebausaldamine hakkas siis, kui inimesed kolisid koopast välja ja läksid majja elama. Niikaua, kui inimesed elasid ringikujulises struktuuris (koobas, püstkoda), oli energeetiline infovahetus korras. Majadega kaasnesid juba positsioonid, rikkus, materiaalne konflikt. Tekkisid perekonnad, enam ei olnud ühtset tunnet.
Arhitektuur peab toetama inimlikku ja maist füüsilist energeetikat. Näiteks Lemuurias oli geomeetria paigas nii linnaruumis, templites, kirikutes kui administratiivhoonetes ja elumajades.

Räägime sealsetest olevustest.

Lemuurlane on hästi pikk (7-8 m) ja suur. Seal oli ka kääbuseid ja inimesi, kes suutsid end nähtamatuks teha. Mäletan ühte meduusilaadset olendit, kellel jooksid elektrilised juhtmed kehast läbi. Hästi huvitavad olid sujuvalt liikuvad valge nahaga, ilma kõrvadeta ja karvkatteta albiinod. Ka mütoloogilised olendid nagu ükssarv ja kentaur olid seal reaalselt olemas. Need olendid eksisteerivad ka praegu, kuid teises energeetilises sageduses.

Räägime Shambalast.

Tiibeti Himaalajas, kus on Värav erinevate maailmade vahel, elavad valgusolendid, kellel on kontakt nii Universumi kui Maa peal olevate kõikide energeetiliste süsteemidega. Kui Shambalasse sisse saada, on võimalik leida vastuseid absoluutselt kõikidele küsimustele. Öeldakse, et on mõningat laadi informatsiooni, mille jaoks ei ole inimkond veel valmis. Inimestel hoitakse silma peal ja neil ei lasta esialgu hukkuda. Vähesed on võimelised ühendust võtma Shambala tarkadega, kes on seal viibinud miljoneid aastaid somaatilises seisundis.

Milline on nõidade osakaal erinevate rahvaste seas?

Soomeugrilastel on nõidade kontsentratsioon kõige tihedam, eriti eestlastel ja Põhja-Venemaa rahvastel. 80% eestlastest on nõiad või alateadlikud nõiad, kuna meis on aastatuhandete jooksul segunenud viikingite, keltide, venelaste, sakslaste, poolakate jt veri. Skandinaavias on vähe nõidu, ent nad on väga tugevate võimetega. Tiibetis ei ole nõidade kontsentratsioon kõige tihedam. Väike on see ka hiinlastel, kelle jäigad rahvuslikud traditsioonid ei arenda loovust ja hinge. Indiaanlastel ei ole edasiminekut, kuna neil ei ole järeltulijaid. Sellepärast nad tulevadki Eestisse (6 aastat on Naissaarel ja Pärnu lähistel korraldatud indiaani laagrit – toim). Indiaanlased ei ole siiani andestanud ameeriklastele, kuna neile ei ole tagasi antud jõu kohti ja pühasid paikasid. Ka eestlased peaksid üles otsima oma iidsed pühad hiied jm energeetilised paigad. Tuleb hoolitseda looduse, loomade ja kogu keskkonna eest. Ei aita palvetamine mööda vertikaalset telge, kui samal ajal reostatakse loodust.

Kuidas eestlased saaksid paremini oma vaimseid võimeid välja tuua?

Lõpetagu prahi loopimine metsa alla!

Ursula Liblik

Ursula Liblikas

Ursula Liblikas alias Karuliblikas on silmapaistev Eesti nõid, teadjanaine ja sotsiaaltöötaja. Ta on sündinud Rakveres, elab praegu Riisiperes ja tegeleb kodutute lastega Tallinnas. Ursulat iseloomustab kunstnikuvaist, tugev taju ja võime nägijana liikuda ajas.